CyberPower VP1600EILCD Backup UPS Systems
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 165.00 mm |
| Brutokaal | 11.27 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 384.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 430.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Netokaal | 10.42 kg |
| Paber/Papp | 700.00 g |
| Palette Qty | 63 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 150.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.85 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: cyberpower vp1600eilcd backup ups systems, vp1600eilcd, cyberpower, ups

